Update Alpe d'Huzes sponsoring
Op 9 juni 2011 gaat het mede door ons gesponsorde Team Elegance weer de uitdaging aan om de Alpe d'Huzes een paar keer op fietsen voor het KWF. Het bedrag wat Team Elegance inmiddels in totaal opgehaald is ongeveer EUR 27.000 en het ziet er naar uit dat ze de EUR 30.000 ook nog gaan halen.
Het uiteindelijk doel van het geheel is om Euro 20.000.000,00 op te halen. Afgelopen zondag stond te teller volgens de organisatie op Euro 13.500.000,00.
Team Elegance vertrekt op 3 en 4 juni richting Frankrijk. Eerst een dagje aclimatiseren en dan maandag en dinsdag het berg gevoel in de kuiten krijgen. Woensdag verplichte rustdag:
Donderdag 9 juni 2011 is het zover, dan gaat Team Alpe d'Huez, samen met ruim 4000 andere fietsers, een of meerdere keren Alpe d'Huez beklimmen.
Willen jullie Team Elegance volgen die dag via internet, dat kan:
http://live.opgevenisgeenoptie.nl/
Hier kun je live beelden zien, foto's van die dag en hun doorkomst tijden zijn te vinden onder knopje Teams. Het team nummer is 173.
's Avons is er een live tv uitzending bij de NCRV van 19.00 tot 20.00 uur vanaf de top van de alp.
Ook is Radio Kranenbarg ( radio 2) die dag live op de berg met een live uitzending vanaf 16.00 uur.
Wij wensen Team Elegance hierbij veel succes met hun inspanningen voor het KWF!
Tip een vriend of kennis over dit nieuwsartikel
Bedrijfsprofiel
- Nieuws
- Nieuwsbrief
- Partners
- Algemene voorwaarden
- Links
- Team
- Jaarverslag 2010
- Duurzaam ondernemen
- Vacatures
Relevant nieuws
- Catalogusprijzen auto nu ook op RDW.nl - Spinningmarathon 2010 - Hoe lang moet u uw administratie bewaren? - Gratis elektronisch uittreksel - Toegelicht: Willekeurige afschrijving
Populair relevant nieuws
- Toegelicht: Willekeurige afschrijving
- Catalogusprijzen auto nu ook op RDW.nl
- Hoe lang moet u uw administratie bewaren?
- Spinningmarathon 2010
- Gratis elektronisch uittreksel
