• Ons Team
Medewerkers die doen
wat ze beloven

Meet the team!

Natuurlijk wilt u graag weten met wie u bij TvdW te maken krijgt. Daarom stellen we ons team hier graag aan u voor.

Iedere medewerker heeft zijn eigen talent en specialisme, maar allemaal hanteren we dezelfde werkwijze die zo typerend is voor TvdW: we zijn oprecht betrokken bij onze klanten, werken graag informeel en met korte lijnen en zijn trots op hoe we met elkaar én met onze klanten omgaan. Persoonlijke interesse, veel vakkennis en voor iedereen een oplossing op maat.

Hieronder ziet u wie wij zijn, wat wij doen en hoe u ons kunt bereiken. Stel gerust een vraag, want: “TvdW denkt met je mee!”.

Twan van de Wiel Management / Advies / Kwaliteitsbewaking
Email:   twan@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Marcel Hoefnagel Accountmanager / Financieel controller / Sales
Email:   marcel@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Bas Willemse Accountmanager / Financieel controller / Support
Email:   bas@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Erica Hillenaar Controller / Interim-administrateur / Loonadministrateur
Email:   erica@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Evie Smits Gastvrouw / Telefoniste / Secretaresse
Email:   evie@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Marvin de Gouw Medewerker Accountancy / Fiscaal / Kwaliteitsbewaking
Email:   marvin@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Nino van Leuveren Medewerker Administratie / Social media
Email:   nino@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Joli Klaassen - Van Delft Boekhouding / HRM / Debiteurenbeheer
Email:   joli@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Paul van Maanen Accountmanager / Financieel controller
Email:   paul@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Email:   
Tel:   
Cookies
Wij maken gebruik van cookies zoals omschreven in ons Privacy document. Klik op onderstaande button als u hiermee akkoord gaat. Of klik hier om deze melding te verbergen
Akkoord