• Ons Team
Medewerkers die doen
wat ze beloven

Meet the team!

Natuurlijk wilt u graag weten met wie u bij TvdW te maken krijgt. Daarom stellen we ons team hier graag aan u voor.

Iedere medewerker heeft zijn eigen talent en specialisme, maar allemaal hanteren we dezelfde werkwijze die zo typerend is voor TvdW: we zijn oprecht betrokken bij onze klanten, werken graag informeel en met korte lijnen en zijn trots op hoe we met elkaar én met onze klanten omgaan. Persoonlijke interesse, veel vakkennis en voor iedereen een oplossing op maat.

Hieronder ziet u wie wij zijn, wat wij doen en hoe u ons kunt bereiken. Stel gerust een vraag, want: “TvdW denkt met je mee!”.

Twan van de Wiel Management, advies en kwaliteitsbewaking
Email:   twan@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Marcel Hoefnagel Accountmanager, financieel controller en sales
Email:   marcel@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Bas Willemse Accountmanager, financieel controller en support
Email:   bas@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Erica Hillenaar Controller, interim-administrateur en loonadministrateur
Email:   erica@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Evie Smits Gastvrouw, telefoniste en secretaresse
Email:   evie@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Marvin de Gouw Medewerker Accountancy, fiscaal en kwaliteitsbewaking
Email:   marvin@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Nino van Leuveren Medewerker administratie en social media
Email:   nino@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Email:   
Tel:   
Luuk van Hoogstraten Data analist
Email:   luuk@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Kim van Ginneken Administratie adviseur en accountancy
Email:   kim@twanvandewiel.nl
Tel:   0416 33 77 93
Cookies
Wij maken gebruik van cookies zoals omschreven in ons Privacy document. Klik op onderstaande button als u hiermee akkoord gaat. Of klik hier om deze melding te verbergen
Akkoord